BlackCard s.r.o. – Plastové platební karty Praha

Spojte se zákazníky i zaměstnanci pomocí naší čipové karty

Jsme výrobce plastových karet se širokým spektrem využití. Vyrábíme magnetické karty, čipové karty i platební karty – včetně těch bezkontaktních. Zajišťujeme zákaznický full servis od návrhu a výroby karet přes následný tisk a kompletace po rozeslání koncovým klientům. Vyrábíme také věrnostní karty.

tel:
+420 558 847 901
fax:
+420 558 847 908
e-mail:
obchod@blackcard.cz
web:
www.blackcard.cz
  • Křížová 3112/1i
  • Praha 5 - Smíchov
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Čipové karty Magnetické karty Karty s čárovým kódem


Magnetické, elektronické i čipové karty

Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít přímou cestu k vašim zákazníkům i zaměstnancům. Vyrábíme personalizované čipové karty, magnetické karty či karty s čárovým kódem. Tyto jednotlivé druhy karet najdou své uplatnění jako přístupové karty pro zaměstnance, zákaznické, věrnostní, bonusové, platební či reklamní karty.

V oblasti přístupových systémů nabízíme také možnost nahrazení karty přístupovým čipem – transponderem.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Naše nabídka snoubí letité zkušenosti, vysokou kvalitu a zároveň velmi rozumnou cenu. Chcete-li se přesvědčit sami, kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Rádi pro vás zcela zdarma vytvoříme cenovou nabídku. Zadání poptávky zabere jen pár minut a nic to nestojí, tak proč to nevyzkoušet.

Komplexní servis od návrhu, přes výrobu, až po expedici zákazníkům

Vyberte si konkrétní produkt, zvolte, zda jej chcete personalizovat, opatřit elektronickým čipem či celobarevným potiskem a kontaktujte nás. Nabízíme vám komplexní zákaznický servis – nové věrnostní či bonusové čipové karty pro vás nejen vyrobíme. Doplníme je také průvodními materiály, jako jsou brožurky a letáky s návodem k použití či průvodní dopis.

Dopisy a karty pak spárujeme, vložíme do obálky vámi zvoleného formátu a připravíme k expedici. Nejen samotné zákaznické či platební karty, ale i obálky jsme schopni opatřit kromě adresy také potiskem dle vašich představ. Budete-li si to přát, hotový balíček pak předáme dopravci, který zásilky doručí přímo vašim zákazníkům.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.